Jdi na obsah Jdi na menu
 

* Čtvrtý Spolkový jarmark - ve čtvrtek 4. října 2018 od 15 hodin na Malostranském náměstí.

6. 9. 2018

 

Vážení a milí spolkoví přátelé,

v návaznosti na e-mail paní radní Mgr. Evy Špačkové ze dne 13.7. si Vás tímto jejím jménem dovoluji pozvat na čtvrtý Spolkový den, který se bude konat 4. října 2018 od 15 hodin na Malostranském náměstí.

Jedná se již o tradiční přehlídku spolků, které aktivně pracují v Praze 1. Spolky budou mít příležitost seznámit ostatní s náplní své činnosti ať už fotografiemi ze svých akcí, výrobky a různými propagačními předměty, nebo také aktivní účastí – vystoupeními v programu. Nebudou chybět stánky, pódium, výborná hudba.

Jako vždy si Vám dovoluji zaslat tabulku, ve které mi prosím napište, zda se budete akce účastnit i letos (budeme se těšit ) a jakou formou, zda budete požadujete stánek, vystoupení na pódiu či pod ním a jakého druhu Váš příspěvek do programu bude.

Vaše odpovědi formou vyplněné přihlášky prosím zasílejte na můj e-mail do 21. září 2018. Následně Vás bude kontaktovat pan Pištora, který má na starosti technické a organizační zajištění akce.

Kolonku účast na pódiu prosím vyplňte v případě, že nabízíte vystoupení spolku na pódiu v rámci doprovodného programu (hudební, pěvecké, taneční, cvičební vystoupení atd.). 
Kolonku "požaduji stánek" a eventuelně velikost vyplňte v případě, že nemůžete zajistit vlastní stan. 
V případě jakýchkoliv dotazů mne, prosím, neváhejte kontaktovat.

S přátelským pozdravem, LK

 

***

 

Linda Klečková 
vedoucí oddělení

________________________________
 MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 1
ÚŘAD MĚSTSKÉ ČÁSTI
Odbor Kancelář starosty
Oddělení kultury


Vodičkova 9, CZ–115 68 Praha 1
tel.: +420 221 097 212, mobil: +420 725 773 291
linda.kleckova@praha1.cz
www.praha1.cz