Jdi na obsah Jdi na menu
 

*Ohlédnutí - Spolkový jarmark ve čtvrtek 1. září 2016

12. 11. 2016

Spolky a další neziskové organizace působící na území Městské části Praha 1 se ve čtvrtek sešly na Můstku, aby obyvatelům i návštěvníkům našeho města představily svoji činnost a aby je třeba inspirovaly k zapojení do činnosti nebo k nějaké formě podpory; anebo třeba „jen“ k úvaze, jak pomáhat svému okolí a jak něco udělat pro lidi kolem sebe. Akci s názvem „Spolkový jarmark“ pro ně už podruhé zorganizovala radnice. Spolky *OB Praha I a V, OB PG Hradčany* a další neziskové organizace působící na území Městské části Praha 1 se ve čtvrtek sešly na Můstku, aby obyvatelům i návštěvníkům našeho města představily svoji činnost a aby je třeba inspirovaly k zapojení do činnosti nebo k nějaké formě podpory; anebo třeba „jen“ k úvaze, jak pomáhat svému okolí a jak něco udělat pro lidi kolem sebe. Akci s názvem „Spolkový jarmark“ pro ně už podruhé zorganizovala radnice. 
Přímý odkaz na zdroj

poděkování

Vážení spolkoví přátelé, 

dovolte mi, abych Vám co nejsrdečněji poděkovala za neocenitelnou pomoc, kterou jste nám poskytli v souvislosti s pořádáním akce „Spolkový jarmark 2016". 

Vaše účast umožnila organizátorům zajistit kvalitní program a přispěla významnou měrou k tomu, že celá  akce proběhla velmi úspěšně. 

Ještě jednou Vám děkuji a těším se na další spolupráci. 
Se srdečným pozdravem 

Mgr. Eva Špačková 
radní pro oblast školství, občanskou 
společnost a spolky

***

Děkuji za prezentaci Obce baráčníků Praha I a V a krojovanému baráčnickému souboru KPTT, který přijal moje pozvání a zadarmo zatancoval českou besedu. Děkuji  MČ RRAHA 1 za možnost zúčastnit se této akce. Rychtář

OB Praha I a V, soused Pavel Klíma